Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ high concentration perfume fragrances ] mecz 1324 produkty.
Sprzedaż hurtowa oleju perfumowego o wysokiej koncentracji oleju perfumowego
| Nazwa produktu: | Perfumy Oleje zapachowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Produkcja perfum |
| Zapach: | Silny zapach |
Oryginalne Perfumy Zapach Wysoko Skoncentrowane Olejek Eteryczny Do Sprayu Do Ciała
| Brand name: | ZHENXIN |
|---|---|
| Okres przydatności do spożycia: | 1-3 rok |
| Kolor: | jasnożółty |
100% Koncentrowane oleje perfumy Francja Kobiety Perfumy oleje perfumy
| Typ: | Eau de Parfum |
|---|---|
| Okres przydatności: | 1-3 rok |
| Składowanie: | Chłodne suche miejsce |
Wysoko skoncentrowane 800 rodzajów oleju perfumy perfumy aluminiowe butelki opakowania
| Nazwa produktu: | Bazy perfum |
|---|---|
| Inne nazwy: | Skoncentrowany zapach |
| Formularz: | Olej zapachowy z koncentratów płynnych |
Oud Perfumy oleje zapachowe Musk oleje zapachowe skoncentrowane Designer Perfumy zapachy
| Typ: | Eau de Parfum |
|---|---|
| Brand name: | ZHENXIN |
| Czystość: | 100% czyste |
Hurtowa perfum dla marek własnych, wysokoskoncentrowane olejki zapachowe, olejki eteryczne, arabskie olejki perfumeryjne, markowe olejki zapachowe, perfumy
| Szczegóły pakowania: | 2 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg/200 kg |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, PayPal, |
Olej zapachowy Gardenia Olej zapachowy olejek eteryczny skoncentrowany
| Nazwa produktu: | Perfumy zapachowe |
|---|---|
| Nazwa handlowa: | ZHENXIN |
| Zapach: | Zapach Gardenii |
Najlepszej jakości Markowe Perfumy Oleje Perfumy Koncentrowane Oleje Perfumy
| Typ: | Eau de Parfum |
|---|---|
| Okres przydatności: | 1-3 rok |
| Pochodzenie: | Cn |
Wysokoskoncentrowany olejek perfumeryjny, arabski olejek perfumeryjny, olejek eteryczny, hurtowa sprzedaż olejków perfumeryjnych, utrwalacz zapachu do sprayu do ciała
| Szczegóły pakowania: | 2 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg/200 kg |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, PayPal, |
Wysoko skoncentrowane perfumy hurtowy dystrybutor perfumy oleje eteryczne markowe oleje perfumy producent długotrwałego oleju perfumy
| Szczegóły pakowania: | 2 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg/200 kg |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, PayPal, |

