Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ high concentration perfume fragrances ] mecz 1324 produkty.
Koncentrowane Perfumy Oleje Perfumy Aromat syntetyczny
| Nazwa produktu: | Perfumy zapachowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Olejek perfumowany Florl |
| Nazwa handlowa: | ZHENXIN |
Perfumy Olejek Eteryczny Długotrwały Zapach Róży Wysokiej Czystości Perfumy Zapachowe Hurt Olejek do Ciała Zapachowy Płynny Koncentrat
| Szczegóły pakowania: | 2 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg/200 kg |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, PayPal, |
Projektant oleju perfumowym Producent oleju perfumowym
| Szczegóły pakowania: | 2 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg/200 kg |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, PayPal, |
Industry Fragrance & Flavor High Concentrated Perfume Oil Body Spray Fragrance for Women Designer Women Body Essential Oil
| Typ: | Eau de Parfum |
|---|---|
| Okres przydatności: | 1-3 rok |
| Składowanie: | Chłodne suche miejsce |
Jednorazowy olej zapachowy Projektant oleju perfumowym Producent oleju perfumowym
| Szczegóły pakowania: | 2 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg/200 kg |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, PayPal, |
Perfumy Oleje eteryczne wysoko skoncentrowane Oleje zapachowe Wysoko czyste Perfumy Perfumy hurtowe Oleje do ciała
| Szczegóły pakowania: | 2 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg/200 kg |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, PayPal, |
Perfumy Olejek Eteryczny Marka Olejku Perfumeryjnego Producent Hurtowy Olejek Perfumeryjny o Wysokim Stężeniu
| Szczegóły pakowania: | 2 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg/200 kg |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, PayPal, |
Wysoce skoncentrowane zapachy markowe do perfum dla mężczyzn
| Formularz: | Płynny olej |
|---|---|
| Zastosowanie: | Perfumy dla mężczyzn |
| Dawkowanie: | 5%-15% |
Mężczyźni i Kobiety Wysokiej Koncentracji Perfumy Olej Z Codziennym Aromatem Bez Próbki
| Product Name: | Perfume Bases |
|---|---|
| Usage: | Daily Flavor, Industrial Flavor |
| Other Names: | Concentrated Fragrance |
Arabski olejek eteryczny do perfum, perfumy o wysokim stężeniu, hurtowa sprzedaż olejków perfumeryjnych, zapach projektanta do perfum w sprayu do ciała
| Brand name: | ZHENXIN |
|---|---|
| Okres przydatności do spożycia: | 1-3 rok |
| Kolor: | jasnożółty |

