Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ high concentrated perfume oil ] mecz 1316 produkty.
Olej perfumowy Rosa Sinensis Wytwarzanie koncentrowanego oleju perfumowego
| Nazwa produktu: | Perfumy zapachowe |
|---|---|
| Użycie: | Perfumy codzienne, produkcja perfum Rosa Sinensis |
| Rodzaj: | Perfumy |
Olej zapachowy o wysokiej zawartości koncentratów Perfumy perfumy hurtowe Perfumy oleje zapachowe dla mężczyzn i kobiet
| Szczegóły pakowania: | 2 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg/200 kg |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, PayPal, |
Wysokiej koncentracji perfumy z wolnym alkoholem, olejek zapachowy, spray do ciała, słynne francuskie perfumy projektanta, olejek zapachowy, olejki zapachowe
| Brand name: | ZHENXIN |
|---|---|
| Okres przydatności do spożycia: | 1-3 rok |
| Kolor: | jasnożółty |
Zhenxin Raw Material Perfumy Koncentrowane oleje perfumy
| z: | Ciekł olej koncentrowany |
|---|---|
| Czystość: | 100% czyste |
| Brand name: | ZHENXIN |
Słynny projektant Wątek do ciała Koncentrowane oleje perfumy Roll On Perfumy Oil
| Typ: | Eau de Parfum |
|---|---|
| Stopień: | Klasa ISO |
| Brand name: | ZHENXIN |
Długotrwały zapach Dubai Arabskie oleje eteryczne Perfumy Arabskie wysokiej koncentracji Oud Musk Perfumy oleje perfumy
| Brand name: | ZHENXIN |
|---|---|
| Okres przydatności: | 1-3 rok |
| Kolor: | jasnożółty |
Bezpłatna próbka wysoko skoncentrowany Francja olej perfumy zapach do produkcji luksusowych perfum
| Nazwa produktu: | Perfumy Oleje zapachowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Produkcja perfum |
| Zapach: | Silny zapach |
Sprzedaż hurtowa oleju perfumowego o wysokiej koncentracji oleju perfumowego
| Nazwa produktu: | Perfumy Oleje zapachowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Produkcja perfum |
| Zapach: | Silny zapach |
Francuski olejek eteryczny do perfum o wysokim stężeniu, zapachowy olejek, perfumy projektanta, hurtownia
| Szczegóły pakowania: | 2 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg/200 kg |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, PayPal, |
Projektant Wysokiej Koncentracji Perfumy Olejek Perfumujący Do Tworzenia Perfum
| Próbka: | Dostarczono bezpłatne próbki |
|---|---|
| Stopień: | Codzienny stopień |
| Objętość (ml): | 10 ml/2 kg/5 kg |

