Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ high concentrated perfume oil ] mecz 1316 produkty.
Oryginalna marka Perfumy Świeże Długotrwałe Perfumy Wysokiej Klasy Perfumy Dostawca oleju
| Typ: | Eau de Parfum |
|---|---|
| Okres przydatności: | 1-3 rok |
| Składowanie: | Chłodne suche miejsce |
Wysoko skoncentrowane perfumy Arabskie zapachy do świec Długotrwałe świece Oleje eteryczne Projektant perfumy świec Oleje zapachowe
| Nazwa produktu: | Olej zapachowy do produkcji świec |
|---|---|
| inne imię: | Olejek zapachowy do świec |
| Pochodzenie: | CN |
Wysoko skoncentrowana świeca oleju zapachowego olej eteryczny masowo zapach skoncentrowany świeca perfum
| Stosowanie: | świeca |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Olejek zapachowy do świec lawendowych |
| Orzecznictwo: | HALAL MSDS COA IFRA Etc |
Silnie pachnący olejek zapachowy do mydła - wysoko skoncentrowany olejek eteryczny do mydła hotelowego
| Nazwa produktu: | Olej zapachowy do produkcji mydła |
|---|---|
| Inna nazwa: | Mydlany olejek zapachowy |
| Pochodzenie: | Cn |
Hurtowa perfum dla marek własnych, wysokoskoncentrowane olejki zapachowe, olejki eteryczne, arabskie olejki perfumeryjne, markowe olejki zapachowe, perfumy
| Szczegóły pakowania: | 2 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg/200 kg |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, PayPal, |
Sprzedaż hurtowa oleju perfumowego w rolce o wysokim stężeniu oleju perfumowego oleju eterycznego do perfum
| Packaging Details: | 2KG/5KG/10KG/25KG/50KG/200KG |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-10 days |
| Payment Terms: | T/T, Western Union,Paypal, |
Perfumy Wysokiej Jakości Oud Oleje Esencjalne Sprzedawcy hurtowy
| Szczegóły pakowania: | 2 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg/200 kg |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, PayPal, |
Wysoko skoncentrowane perfumy hurtowy dystrybutor perfumy oleje eteryczne markowe oleje perfumy producent długotrwałego oleju perfumy
| Szczegóły pakowania: | 2 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg/200 kg |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, PayPal, |
Wysokoskoncentrowany olejek zapachowy do produkcji perfum, olejek eteryczny perfum projektantów
| Szczegóły pakowania: | 2 KG/5 KG/10 KG/25 KG/50 KG/200 KG |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, PayPal, |
Mężczyźni i kobiety Świeże oleje perfumy piwonkowe Koncentrowane oleje perfumy
| Nazwa produktu: | Koncentrat aromatu w płynie |
|---|---|
| Czystość: | 100% czysty |
| Inne nazwy: | Skoncentrowany zapach |

