Wszystkie produkty
Aromat żywności Aromat wina Aromat oleju winogron Aromat żywności
| Nazwa produktu: | Concentrat ciekłego smaku |
|---|---|
| Aplikacja: | Smak codzienny, aromat żywności, aromat wina |
| Inne nazwiska: | Smak Wina |
Złożone owoce, zapach do pieczenia i robienia ciasteczek
| Nazwa produktu: | Concentrat ciekłego smaku |
|---|---|
| Aplikacja: | Smak codzienny, aromat żywności |
| Inne nazwiska: | Olejek aromatyzujący w płynie |
Lody o smaku waniliowym Czysty skoncentrowany olejek o smaku winogronowym Olejek o smaku dobrego winogronowego owocu Olejek o smaku owocowym do napojów
| Typ: | Syntetyczny smak i zapach |
|---|---|
| Brand name: | ZHENXIN |
| Kolor: | jasnożółty |
Strawberry Flavor Ice Cream Flavor Food Flavor High Concentrated Chocolate Flavor Oil Good Grape Fruit Flavor Oil
| Typ: | Syntetyczny smak i zapach |
|---|---|
| Brand name: | ZHENXIN |
| Kolor: | jasnożółty |
Lody o smaku czekoladowym, czysty skoncentrowany olejek mleczny, olejek o smaku grejpfruta, aromat spożywczy do lodów
| Typ: | Syntetyczny smak i zapach |
|---|---|
| Brand name: | ZHENXIN |
| Kolor: | jasnożółty |
Długotrwały truskawkowy aromat do produkcji lodów, owocowy aromat w dużych ilościach, olejek aromatyzujący, mleczny aromat, aromat ciasta, bananowy aromat
| Typ: | Syntetyczny smak i zapach |
|---|---|
| Brand name: | ZHENXIN |
| Kolor: | jasnożółty |
Świeży smak borówki Silny smak lodów Długotrwały smak i zapachy Odrzeń pomarańczowa Odrzeń jogurt Odrzeń olej
| z: | Ciekł olej koncentrowany |
|---|---|
| Czystość: | 100% czysty |
| MOQ: | 2 kg/zapach |
Aromatyczny olejek o smaku melona miodowego do lodów, aromatyczny olejek o wysokim stężeniu o smaku pomarańczowym, aromatyczny olejek o smaku winogronowym
| z: | Ciekł olej koncentrowany |
|---|---|
| Czystość: | 100% czysty |
| MOQ: | 2 kg/zapach |
Aromat mleka Długotrwały aromat i zapachy Odróbki pomarańczowe Aromat jogurtu Aromat mleka Aromat oleju Aromat lodów
| Zapach: | Charakterystyczny zapach |
|---|---|
| MOQ: | 2 kg/zapach |
| Czas dostawy: | 7 dni |
Długotrwały aromat kawy do produkcji lodów, aromat owocowy, olej aromatyzujący luzem, aromat waniliowy, aromat ciasta, aromat truskawkowy
| Zapach: | Charakterystyczny zapach |
|---|---|
| MOQ: | 2 kg/zapach |
| Czas dostawy: | 7 dni |

