Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ soft drink flavor ] mecz 339 produkty.
Skoncentrowany aromat maślany/kukurydziany aromat spożywczy ISO do lodów/ciast/napojów
| z: | Ciekł olej koncentrowany |
|---|---|
| Czystość: | 100% czyste |
| MOQ: | 2 kg/zapach |
Najlepiej sprzedający się dostawca miękkich i twardych słodyczy
| Brand name: | ZHENXIN |
|---|---|
| Kolor: | jasnożółty |
| Czystość: | 100% czyste |
Wysoko skoncentrowany dobry zapach Durian smak truskawka smak do ciasta cukierki do robienia cukierków smaki
| Zapach: | Charakterystyczny zapach |
|---|---|
| MOQ: | 2 kg/zapach |
| Czas dostawy: | 7 dni |
Olej smakowy w klasie żywnościowej, olej smakowy w klasie słodyczy, olej smakowy skoncentrowany do produkcji słodyczy
| Z: | Ciekł olej koncentrowany |
|---|---|
| Okres przydatności: | 1-3 rok |
| Typ: | Syntetyczny smak i zapach |
Aromatyczny olejek o smaku melona miodowego do lodów, aromatyczny olejek o wysokim stężeniu o smaku pomarańczowym, aromatyczny olejek o smaku winogronowym
| z: | Ciekł olej koncentrowany |
|---|---|
| Czystość: | 100% czysty |
| MOQ: | 2 kg/zapach |
Świeży smak borówki Silny smak lodów Długotrwały smak i zapachy Odrzeń pomarańczowa Odrzeń jogurt Odrzeń olej
| z: | Ciekł olej koncentrowany |
|---|---|
| Czystość: | 100% czysty |
| MOQ: | 2 kg/zapach |
Chiny Fabryka bezpośrednia dostawa Aromat słodyczy Aromaty żywności Aromat oleju do produkcji słodyczy Pieczona żywność
| z: | Ciekł olej koncentrowany |
|---|---|
| Typ: | Syntetyczny smak i zapach |
| Czas dostawy: | 1-7 dni |
Zapach borówek Zhenxin do pieczenia ciasteczek o smaku borówek Smakuje dobrze
| z: | Ciekł olej koncentrowany |
|---|---|
| Kolor: | jasnożółty |
| Brand name: | ZHENXIN |
Aromat żywności masowej Cukier Aromat żywności Trzcina cukrowa Koncentrat płynny Aromat żywności
| Zapach: | Charakterystyczny zapach |
|---|---|
| MOQ: | 2 kg/zapach |
| Czas dostawy: | 7 dni |
Najlepiej sprzedający się soczysty brzoskwiniowy zapach Żywność Aromat oleju słodyczy Aromaty truskawki Aromat oleju do robienia słodyczy
| MOQ: | 2 kg/zapach |
|---|---|
| Czystość: | 100% czyste |
| Typ: | Syntetyczny smak i zapach |

