Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ sandalwood fragrance oil for incense ] mecz 27 produkty.
Próbki Darmowe naturalne składniki Perfumy jasmine olejek zapachowy do produkcji perfum
| Zapach: | Charakterystyczny Zapach |
|---|---|
| Orzecznictwo: | MSDS IFRA COA ETC |
| Stopień: | Codzienny stopień |
Zastosowanie Naturalne składniki Perfumy Lotusowe Olejek zapachowy do produkcji perfum
| Zapach: | Kwiatowy |
|---|---|
| Formularz: | Płyn |
| Próbka: | Dostarczono bezpłatne próbki |
Popularny zapach z oleju sandałowego, zapach do robienia kadzidła
| Brand name: | ZHENXIN |
|---|---|
| Okres przydatności: | 1-3 rok |
| Uszczelka: | 2 kg/zapach |
Wysoko skoncentrowany zapach perfum, długotrwały zapach drzewa sandałowego, zapach do aromaterapii, olejek eteryczny
| Szczegóły pakowania: | 2 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg/200 kg |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, PayPal, |
Perfumy o zapachu czystego drzewa sandałowego Wysokiej jakości perfumy Hurtowa sprzedaż olejków zapachowych Markowe olejki perfumowane Luksusowe arabskie olejki perfumowane
| Szczegóły pakowania: | 2 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg/200 kg |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, PayPal, |
Olej świecowy z drewna sandałowego Olej zapachowy świecowy Olej skoncentrowany
| Nazwa produktu: | Koncentrat aromatu w płynie |
|---|---|
| Zastosowanie: | Olej zapachowy świec z drewna santalowego |
| Inne nazwy: | Olej zapachowy świec z drewna santalowego |
Koncentrowane zapachy z drewna sandałowego do produkcji płynnych produktów perfumerycznych
| Nazwa produktu: | Perfumy Oleje zapachowe |
|---|---|
| Zastosowanie: | Produkcja perfum |
| Zapach: | Zapach drzewa sandałowego |
Dostosowanie Sandalwood Wanyla Świece zapachy do tworzenia świec zapachowych
| Orzecznictwo: | MSDS COA IFRA Etc |
|---|---|
| Czystość: | 100% czysty |
| Transport morski: | 7 dni roboczych |
Czyste, naturalne, silne zapach Arabijski olejek z drzewa sandałowego
| Stosowanie: | świeca |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Olejek zapachowy do świec pomarańczowych |
| Orzecznictwo: | HALAL MSDS COA IFRA Etc |
Długotrwałe zapachy świeczek z brzoskwiniowych kwiatów brzoskwiniowych do produkcji świeczek zapachowych
| Rodzaj: | Syntetyczny aromat i zapach |
|---|---|
| Zapach: | Kwiat |
| Formularz: | Płynny olejek zapachowy |

