Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ high concentration perfume fragrances ] mecz 1372 produkty.
Olej smakowy do szminki spożywczej - zapach kawy do balsamów na wargi, zapach kawy do piekarni
| Zapach: | Charakterystyczny zapach |
|---|---|
| MOQ: | 2 kg/zapach |
| Czas dostawy: | 7 dni |
Naturalny płynny aromat spożywczy w butelce o zapachu liczi do szminki/kremu/czekolady/piekarni
| Zapach: | Charakterystyczny zapach |
|---|---|
| MOQ: | 2 kg/zapach |
| Czas dostawy: | 7 dni |
Długotrwały aromat kawy do produkcji lodów, aromat owocowy, olej aromatyzujący luzem, aromat waniliowy, aromat ciasta, aromat truskawkowy
| Zapach: | Charakterystyczny zapach |
|---|---|
| MOQ: | 2 kg/zapach |
| Czas dostawy: | 7 dni |
Fabryka Czyste naturalny smak Żywność dla pasty do zębów miętowej Wytwarzanie z dodatkami do żywności
| Stosowanie: | Pasta do zębów |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Olej do produkcji pasty do zębów |
| Orzecznictwo: | HALAL MSDS COA IFRA Etc |
5 kg i 25 kg Cena hurtowa Sok i olej aromatyzujący żywność
| Nazwa produktu: | Aromat zielonego jabłka do sporządzania napojów |
|---|---|
| Inna nazwa: | Smak zielonego jabłka |
| Zapach: | Charakterystyczny zapach |
Zhenxin Passion Fruit Olej zapachowy do mydła z 20 rodzajami darmowych próbek
| Nazwa produktu: | Olej zapachowy z owoców pasji do mydła |
|---|---|
| Brand name: | ZHENXIN |
| Aplikacja: | produkcja mydła |
Smaky soków i oleje smakowe do produkcji pomarańczowych napojów z 15-20 rodzajami próbek
| Nazwa produktu: | Aromat pomarańczowy do produkcji napojów |
|---|---|
| Brand name: | ZHENXIN |
| Zapach: | Charakterystyczny zapach |
Więcej niż 4000 rodzajów zapachów lodów z zapachem mango
| Nazwa produktu: | aromat mango do produkcji lodów |
|---|---|
| Zapach: | Charakterystyczny zapach |
| Stopień: | Klasa ISO |
Żywność Wątek truskawek Aromaty napojów Do produkcji napojów Aromaty soków
| Nazwa produktu: | Smak truskawki do produkcji napojów |
|---|---|
| Czystość: | 100% czyste |
| Brand name: | ZHENXIN |
Najlepsza jakość Smaków słodyczy Żywność Smak oleju dla słodyczy Pieczone jedzenie Wytwarzanie owoców Smaków słodyczy
| z: | Ciekł olej koncentrowany |
|---|---|
| Typ: | Syntetyczny smak i zapach |
| Kolor: | jasnożółty |

