Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ fragrance oils for laundry detergent ] mecz 1205 produkty.
Koncentrowane smaki na napoje z papai dla soki płynnej COA
| Nazwa produktu: | Koncentrat aromatu w płynie |
|---|---|
| Czystość: | 100% czysty |
| Inne nazwy: | Smak spożywczy papai |
Wysoce skoncentrowane świeże smaki słodyczy litchi do produkcji słodyczy powitalnych
| Wymiar: | Płynny zapach |
|---|---|
| Czystość: | 100% czysty |
| Zapach: | liczi |
Loquat Cukier Żywność Smak truskawki Niezbędne dla owoców Cukierki Śniady
| Zapach: | Charakterystyczny zapach |
|---|---|
| MOQ: | 2 kg/zapach |
| Czas dostawy: | 7 dni |
Wysoko skoncentrowany dobry zapach Durian smak truskawka smak do ciasta cukierki do robienia cukierków smaki
| Zapach: | Charakterystyczny zapach |
|---|---|
| MOQ: | 2 kg/zapach |
| Czas dostawy: | 7 dni |
Aromat żywności masowej Cukier Aromat żywności Trzcina cukrowa Koncentrat płynny Aromat żywności
| Zapach: | Charakterystyczny zapach |
|---|---|
| MOQ: | 2 kg/zapach |
| Czas dostawy: | 7 dni |

