Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ flavour fragrance ] mecz 1738 produkty.
Długotrwały dyfuzor zapachów Hilton Hotel Series Reed Oil Diffuser Wątek Reed Diffuser Oil
| Nazwa produktu: | Olejek zapachowy z kwiatu wiśni do dyfuzora |
|---|---|
| Okres przydatności: | 1-3 rok |
| Składowanie: | Chłodne suche miejsce |
Zapach i smaki Wyrób oleju zapachowego do pieczenia
| Stopień: | Klasa ISO |
|---|---|
| Kolor: | jasnożółty |
| z: | Ciekł olej koncentrowany |
Wyroby aromatyczne i zapachowe oleje kwiatowe do robienia szminki/kremu/czekolady/pieczarni/śwink
| Zapach: | Charakterystyczny zapach |
|---|---|
| MOQ: | 2 kg/zapach |
| Czas dostawy: | 7 dni |
Długotrwałe zapachy spożywcze Płynne oleje eteryczne skoncentrowane Żywność Żywność Aromat
| Zapach: | Charakterystyczny zapach |
|---|---|
| MOQ: | 2 kg/zapach |
| Czas dostawy: | 7 dni |
Wysoko skoncentrowany aromat i zapach jogurtu, wysokiej jakości aromat do napojów, waniliowy aromat luzem do produkcji napojów
| Zapach: | Charakterystyczny zapach |
|---|---|
| MOQ: | 2 kg/zapach |
| Czas dostawy: | 7 dni |
Naturalny organiczny olej zapachowy do produkcji świec
| Z: | Ciekł olej koncentrowany |
|---|---|
| Stosowanie: | świeca |
| Pochodzenie: | Cn |
Zbiór z fabryki Bezpłatna próbka Niestandardowy zapach zapach olej zapach żywności do pieczenia
| Stopień: | Klasa ISO |
|---|---|
| Kolor: | jasnożółty |
| Brand name: | ZHENXIN |
Splendid Fantasy Ocean Detergent Perfumy Perfumy Sprzęt do prania oleje
| Opakowanie: | 2 KG/5 KG/25 KG/200 KG |
|---|---|
| Czystość: | 100% czysty |
| Formularz: | Koncentrat zapachowy w płynie |
Personalizacja Smaki płynne Koncentrat Świeże Kiwi Smaki lody Do produkcji lodów
| Formularz: | Koncentrat aromatu w płynie |
|---|---|
| WYROWKA: | W ciągu 7 dni |
| Próbka: | Dostarczone bezpłatnie 15 próbek, 10 ml na próbkę |
Szampon z zapachem magnolii olejek zapachowy olejek zapachowy masowy olejek zapachowy skoncentrowany
| Nazwa produktu: | Olejek zapachowy Magnolia do produkcji szamponów |
|---|---|
| Brand name: | ZHENXIN |
| Składowanie: | Chłodne suche miejsce |

