Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ flavour fragrance ] mecz 1778 produkty.
Wyposażenie fabryczne w wysoko skoncentrowane oleje zapachowe
| Nazwa produktu: | Bazy perfum |
|---|---|
| Zastosowanie: | Produkcja perfum |
| Nazwa handlowa: | ZHENXIN |
Olej zapachowy owocowy Włócznik zapachowy koncentrat zapachowy do produkcji kadzidła
| Brand name: | ZHENXIN |
|---|---|
| Okres przydatności: | 1-3 rok |
| Kolor: | jasnożółty |
High Concentration Watermelon Candle Scent Oil Essential Oils for Candle Making
| Szczegóły pakowania: | 2 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg/200 kg |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, PayPal, |
Wysokiej jakości perfumy Olejek eteryczny Projektant perfum Zapach Hurtownia Arabski olejek perfumowany Skoncentrowane olejki zapachowe dla kobiet
| Szczegóły pakowania: | 2 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg/200 kg |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, PayPal, |
Perfumy Oud Olejek Eteryczny Projektant Arabski Olejek Perfumeryjny Hurt Inspiracja Olejek Perfumeryjny Zapach Hurt
| Szczegóły pakowania: | 2 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg/200 kg |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, PayPal, |
Arabskie popularne i najlepiej sprzedające się perfumy
| Formularz: | Ciekł olej koncentrowany |
|---|---|
| Pochodzenie: | Cn |
| Płeć: | DLA OBU PŁCI |
Wysoko skoncentrowane oleje jaśminowe Perfumy Perfumy do produkcji perfum
| Nazwa produktu: | Bazy perfum |
|---|---|
| Zastosowanie: | Wytwarzanie perfum jasminowych |
| Nazwa handlowa: | ZHENXIN |
Sweet Vanilla Scented Oil for Candle Making Long Lasting Vanilla Scent for Candles Luxury Aroma Candle Oil Perfume
| Szczegóły pakowania: | 2 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg/200 kg |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, PayPal, |
Fresh Floral Scent Candle Original Perfume Oil Candle Making Aroma Candle Essential Oils for Candles
| Szczegóły pakowania: | 2 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg/200 kg |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, PayPal, |
Berry Essential Oil for Candle Making Luxury Brand Perfume Candle Oil Long Lasting Vanilla Scent for Candles
| Szczegóły pakowania: | 2 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg/200 kg |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, PayPal, |

