Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ flavour fragrance ] mecz 1778 produkty.
Ponad 13 lat doświadczenia w produkcji oleju do robienia mydła
| Nazwa produktu: | Olej różany do produkcji mydła |
|---|---|
| Brand name: | ZHENXIN |
| Pochodzenie: | Cn |
Słynny projektant Wątek do ciała Koncentrowane oleje perfumy Roll On Perfumy Oil
| Typ: | Eau de Parfum |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Grave Perfume Roper |
| Czystość: | 100% czyste |
Lody waniliowe o smaku waniliowym Czysty skoncentrowany olejek pomarańczowy Dobry olejek o smaku winogronowym Olejek spożywczy do lodów
| Zapach: | Charakterystyczny zapach |
|---|---|
| MOQ: | 2 kg/zapach |
| Czas dostawy: | 7 dni |
Długotrwały aromat kawy do produkcji lodów, aromat owocowy, olej aromatyzujący luzem, aromat waniliowy, aromat ciasta, aromat truskawkowy
| Zapach: | Charakterystyczny zapach |
|---|---|
| MOQ: | 2 kg/zapach |
| Czas dostawy: | 7 dni |
Brzoskwiniowy Aromat Żywnościowy Owoce Aromat Płynny Do Produkcji Żywności i Piekarni
| Nazwa produktu: | Koncentrat aromatu w płynie |
|---|---|
| Zastosowanie: | Piekarnia |
| Próbka: | Dostarczone bezpłatnie 15 próbek, 10 ml na próbkę |
Świeże owoce Smak słodyczy Kiwi Sok owocowy Smak do pieczenia lodów
| Nazwa produktu: | Koncentrat aromatu w płynie |
|---|---|
| Użycie: | smaku jedzenia. |
| Inne nazwy: | Skoncentrowany aromat |
Mleko, napoje, smaki, napoje, ciasto, pieczenie, cukierki, smaki, napoje, smaki
| Nazwa produktu: | Koncentrat aromatu w płynie |
|---|---|
| Użycie: | Aromat spożywczy, aromat mleczny |
| Inne nazwy: | Smak Mleczny |
Długotrwałe oleje zapachowe do świec
| Nazwa produktu: | Koncentrat aromatu w płynie |
|---|---|
| Użycie: | Produkcja świec |
| Rodzaj: | Syntetyczny aromat i zapach |
Koncentrowany zapach świecy
| Nazwa produktu: | Koncentrat aromatu w płynie |
|---|---|
| Czystość: | 100% czysty |
| Inne nazwy: | Kwiatowy smak do robienia świec |
Długotrwałe fiołkowe oleje zapachowe świece Oleje eteryczne stosowane do produkcji świec
| Nazwa produktu: | Koncentrat aromatu w płynie |
|---|---|
| Użycie: | Produkcja świec |
| Inne nazwy: | Olej do robienia świec |

