Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ custom fragrance oil for body wash ] mecz 1017 produkty.
Liliowa Perfumy Perfumy Odświeżające Olejki Ulgi Perfumy Oleje Aluminiowe
| Nazwa produktu: | Perfumy zapachowe |
|---|---|
| Zapach: | Lilia Kwiatowa |
| Użycie: | Tworzenie perfum z lilią |
Tanie prywatne oleje do szamponu słynne oleje do szamponu
| Pochodzenie: | Cn |
|---|---|
| Zapach: | Charakterystyczny zapach |
| Próbka: | Swobodnie dostarczył 15 próbek, 10 ml na próbkę |
Yilan Parfumy Perfumy oleje do mycia ciała
| Pochodzenie: | Cn |
|---|---|
| Zapach: | Kwiatowy |
| Próbka: | Swobodnie dostarczył 15 próbek, 10 ml na próbkę |
Zapach i smak. Olejek zapachowy do pielęgnacji ciała o przyjemnym zapachu z darmowymi próbkami
| Typ: | Eau de Parfum |
|---|---|
| Okres przydatności: | 1-3 rok |
| Składowanie: | Chłodne suche miejsce |
Syntetyczny aromat Koncentrowane oleje zapachowe Długotrwałe oleje zapachowe Perfumy
| Product Name: | Perfume Bases |
|---|---|
| Application: | Perfume Making |
| Type: | Synthetic Flavour & Fragrance |
Luxury Fragrance Distributor Bulk Perfume Oil Green Tea Perfume Fragrance Oil Concentrated (Dystrybutor luksusowych zapachów)
| Typ: | Eau de Parfum |
|---|---|
| Brand name: | ZHENXIN |
| Składowanie: | Chłodne suche miejsce |
Olejek perfumowany z Dubaju, wysokiej jakości, hurtowy, arabski zapach, perfumy dla mężczyzn i kobiet
| Typ: | Eau de Parfum |
|---|---|
| Okres przydatności: | 1-3 rok |
| Składowanie: | Chłodne suche miejsce |
Profesjonalny olejek miętowy do szminek, aromat spożywczy o wysokim stężeniu
| z: | Ciekł olej koncentrowany |
|---|---|
| Czystość: | 100% czyste |
| MOQ: | 2 kg/zapach |
Profesjonalny olejek miętowy do szminek, aromat spożywczy o wysokim stężeniu
| z: | Ciekł olej koncentrowany |
|---|---|
| Czystość: | 100% czyste |
| MOQ: | 2 kg/zapach |
Świeży smak borówki Silny smak lodów Długotrwały smak i zapachy Odrzeń pomarańczowa Odrzeń jogurt Odrzeń olej
| z: | Ciekł olej koncentrowany |
|---|---|
| Czystość: | 100% czysty |
| MOQ: | 2 kg/zapach |

