Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ concentrated soap fragrances ] mecz 1245 produkty.
Wysoko skoncentrowany arabski zapach Oud Wood Olejek zapachowy do perfum Projektant Zapachów Hurtowy Smak i Zapach dla Mężczyzn Produkcja Perfum
| Szczegóły pakowania: | 1 kg/2 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg/200 kg |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, PayPal, |
Silny zapach, smak truskawki, wysokiej jakości ciasteczka, wysokiej koncentracji ciasto, zapach i zapachy
| Nazwa produktu: | Smak truskawki do produkcji napojów |
|---|---|
| Zapach: | Charakterystyczny zapach |
| Stopień: | Stopień ISO |
Wysoce skoncentrowane zapachy markowe do perfum dla mężczyzn
| Formularz: | Płynny olej |
|---|---|
| Zastosowanie: | Perfumy dla mężczyzn |
| Dawkowanie: | 5%-15% |
High Concentration Watermelon Candle Scent Oil Essential Oils for Candle Making
| Szczegóły pakowania: | 2 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg/200 kg |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, PayPal, |
Długotrwały zapach oleju aromatycznego płynne koncentrowane oleje perfumy oryginalny surowiec zapach samochodowy
| Nazwa produktu: | Cytrusowy olejek zapachowy do produkcji detergentów |
|---|---|
| Brand name: | ZHENXIN |
| Zapach: | Charakterystyczny zapach |
Wysoko skoncentrowany zapach perfum, długotrwały zapach drzewa sandałowego, zapach do aromaterapii, olejek eteryczny
| Szczegóły pakowania: | 2 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg/200 kg |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, PayPal, |
Liquid Oil Concentrate Perfume Oil Bulk Scented Oil Cherry Blossom Scent Essence Oil
| Brand name: | ZHENXIN |
|---|---|
| Okres przydatności: | 1-3 rok |
| Kolor: | jasnożółty |
Koncentrowany, popularny olej dyfuzyjny lilie
| Orzecznictwo: | MSDS IFRA COA ETC |
|---|---|
| Zastosowanie: | Dyfuzor |
| Czystość: | 100% czysty |
Olej perfumy masowe Perfumy niestandardowe Perfumy perfumy i oleje zapachowe Koncentrat oleju perfumy
| Typ: | Eau de Parfum |
|---|---|
| Pochodzenie: | Cn |
| Kolor: | jasnożółty |
Hurtowy olejek zapachowy do perfum z Dubaju dla kobiet, arabski olejek do perfum w kulce, perfumy znanych marek, wysoka koncentracja zapachu
| Szczegóły pakowania: | 1 kg/2 kg/5 kg/10 kg/25 kg/50 kg/200 kg |
|---|---|
| Czas dostawy: | 7-10 dni |
| Zasady płatności: | T/T, Western Union, PayPal, |

