Wszystkie produkty
słowa kluczowe [ aroma aroma ] mecz 110 produkty.
Szampon z mięty pieprzowej zapachy mięty pieprzowej zapach do produkcji zapachowego szamponu
| Funkcja: | wytwarzanie szamponów |
|---|---|
| Próbka: | Dostarczone bezpłatnie 15 próbek, 10 ml na próbkę |
| Wygląd: | Jasnożółta ciecz |
Długotrwały szampon Zapachy Mango Owoce winogron Zapachy szamponów
| Zastosowanie: | wytwarzanie szamponów |
|---|---|
| Formularz: | Koncentrat zapachowy w płynie |
| Dodaj współczynnik: | 1%-5% |
Szampon Woody Fragrance Eucalyptus Mint Shampoo Fragrance do robienia szamponu
| MOQ: | 1 KG/ZAPACH |
|---|---|
| Transport morski: | 7 dni roboczych |
| Czystość: | 100% czysty |
Oryginalny zapachowy olej z orchidei
| MOQ: | 1 KG/SCRNT |
|---|---|
| Formularz: | Koncentrat zapachowy w płynie |
| Czystość: | 100% czysty |
Śmieci przemysłowe do wytwarzania detergentu
| Kolor: | Jasnożółty, ciemnożółty |
|---|---|
| Dostawa: | W ciągu 7 dni |
| Zastosowanie: | wytwarzanie szamponów |
Świeżożółty płynny detergent do prania Parfumy Sakura Parfumy do robienia detergentu
| Zastosowanie: | Produkcja detergentów |
|---|---|
| Okres przydatności do spożycia: | 1,5-3 lata |
| Dodaj współczynnik: | 1%-5% |
Atrakcyjny smak kwiatów wiśni smak lodów darmowa próbka do robienia lodów
| MOQ: | 1 KG/ZAPACH |
|---|---|
| Próbka: | Dostarczone bezpłatnie 15 próbek, 10 ml na próbkę |
| Kolor: | Jasny zółty |
Zastosowanie Naturalne składniki Perfumy Lotusowe Olejek zapachowy do produkcji perfum
| Zapach: | Kwiatowy |
|---|---|
| Formularz: | Płyn |
| Próbka: | Dostarczono bezpłatne próbki |
Projektant Wysokiej Koncentracji Perfumy Olejek Perfumujący Do Tworzenia Perfum
| Próbka: | Dostarczono bezpłatne próbki |
|---|---|
| Stopień: | Codzienny stopień |
| Objętość (ml): | 10 ml/2 kg/5 kg |
Perfumy dla mężczyzn i kobiet z darmową próbką
| Nazwa produktu: | Perfumy zapachowe |
|---|---|
| Inne nazwy: | Wątek koncentrowanej esencji |
| Zapach: | Kwiatowy |

